Nature&Nurture

Hikayemiz

Her şey sivrisineklerle başladı

Kızım büyürken, her yaz gittiğimiz Tekirdağ’daki etrafı ağaçlarla çevrili evimizde sivrisinekler hiç rahat vermiyorlardı. Ben kızıma en doğal ve saf ürünleri vermeye çalışırken, çevrede kullanılan sinek kovarların taşıdığı kimyasalların minik bedenlere ne kadar zararlı olabileceğinin, bir sağlıkçı olarak bilincindeydim.

Eczanemin laboratuvarında önce ailemi sineklerden korumak için hazırladığım doğal karışımlara çevremden gelen olumlu geri dönüşler, bir anne ve sağlıkçı olarak daha fazlasının yapılabileceği konusunda beni cesaretlendirdi.

Neden hamileler, emziren anneler ve bebekler için tamamen doğal ürünlerden hazırlanan karışımlar olmasın? Neden anneler canlarından çok sevdikleri bebekleri için güvenle kullanabilecekleri ürünlere sahip olmasın? İşte bu soruların cevabı Nature&Nurture markasında gizliydi.

Eczacılar, meslekleri gereği bitki ve bitki mekanizması, bunların etkileri konusunda çok yoğun bir eğitimden geçmek zorundadırlar. Bu bilgi birikimi ve deneyim, doğal ürünlerin ve esansiyel yağların sırları ile harmanlandı; bebeği ve kendisi için titizlenen anneler için Nature&Nurture doğdu.

Tüm Nature&Nurture ürünlerinde en doğal ve katkısız bileşimler, özenle ve titizlikle seçilerek kullanıldı. Sade ve basit ambalaj tasarımlarında geri dönüşüme önem verildi.

Kendimizin ve çocuklarımızın üzerinde kullanmayacağımız hiçbir maddeyi ürünlerimizde kullanmama misyonu ile doğan Nature&Nurture markası, her yaştan insanın güvenle kullanabileceği ürünlerle zenginleşmeye devam ediyor.

Sevil Altınel